Lista funkcji Excel 2016 polski – angielski.
Lista funkcji Excel 2016 polski – niemiecki.
Lista funkcji Excel 2016 polski – hiszpański.
Lista funkcji Excel 2016 polski – rosyjski.

Lista funkcji Excel: PL, EN, DE, ES, RU.

To wszystko masz w jednym pliku. A nawet więcej. W kilka sekund wybierasz 2 interesujące Ciebie języki i masz od razu gotowe zestawienie. Nie tylko listę funkcji w wybranych językach, lecz dla głównego języka (po lewej stronie) również podaną kategorię, do której należy zaznaczona na liście funkcja, krótki opis funkcji oraz informację, w której wersji Excela, począwszy od 2010, pojawiła się wybrana funkcja. Więcej informacji poniżej.

Plik „Funkcje programu Excel” zawiera listę wszystkich funkcji programu Excel 2016. Dzięki rozwiązaniu dopasowanym do faktycznych potrzeb użytkownika, otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebujesz. W kilka sekund jesteś w stanie wygenerować następujące zestawienia wszystkich funkcji w Excelu dla wybranej pary języków.

Aktualnie dostępne języki:
– polski (polski) [PL]
– angielski (english) [EN]
– niemiecki (deutsch) [DE]
– hiszpański (español) [ES]
– rosyjski (русский) [RU]

Po otworzeniu pliku zobaczysz zestawienie dla języka polskiego oraz angielskiego zawierające kategorię funkcji, nazwę funkcji w pierwszym wybranym języku oraz nazwę funkcji w drugim wybranym języku.

Funkcje są posortowane alfabetycznie rosnąco, według pierwszego języka. Zestawienie z funkcjami dla innych języków generuje się wybierając interesujące nas języki z listy w komórkach zawierających kody krajów. Po zaznaczeniu wiersza w zestawieniu wyświetlone zostaną informacje na temat wybranej funkcji w obydwu wybranych językach.

Wiersze zawierające informacje o wybranej funkcji można ukryć, korzystając z minusa znajdującego się po lewej stronie zestawienia.

Arkusz z listą funkcji jest przygotowany do wydruku. Obszar wydruku obejmuje zestawienie funkcji, bez wierszy zawierających informacje dotyczące wybranej w zestawieniu funkcji.

Plik do pobrania: Funkcje-programu-Excel

Masz uwagi dotyczące pliku? Nie wahaj się i zostaw swój komentarz.
Podoba ci się? Podziel się z innymi.

Skutecznego korzystania!