Konsultacje dla Klienta.  Wykorzystaj moje doświadczenie.

  • Rozwiązywanie niestandardowych problemów Klienta w pracy z aplikacjami pakietu Office.
  • Wsparcie techniczne oraz merytoryczne przy projektowaniu analiz, zestawień oraz raportów.

Moim celem jest pokazanie Ci, czy i jak możesz skutecznie wykorzystywać możliwości programów Excel, Access, Word, PowerPoint, Outlook oraz OneNote.
Wstępna konsultacja oraz analiza Twoich potrzeb nic Ciebie nie kosztuje.

Jeśli pracujesz z którymkolwiek z wymienionych przeze mnie programów oraz chcesz usprawnić swoją pracę, nie wahaj się dłużej.
Zadzwoń lub napisz. Zazwyczaj kilka godzin korepetycji jest wystarczające, żeby wykorzystywać te funkcjonalności programu, które potrzebujemy.

Konsultacje mogą być stacjonarne, u mnie lub z dojazdem do Ciebie. Możemy też przeprowadzić konsultacje online, np. przez Skype.

Jak działam?

1. Analiza Twoich potrzeb w zakresie wybranej aplikacji pakietu Office.
2. Propozycja tematów do przerobienia. Tylko to, co potrzebujesz. Po co masz nać wszystkie funkcjonalności programu, skoro do sprawnego działania potrzebujesz tylko wybrane? No właśnie.
3. Po Twojej akceptacji, przedstawiam Ci plan konsultacji, uwzględniający zarówno tematy, jak również szacunkowy czas potrzebny na realizację materiału. Znasz więc też całkowity koszt konsultacji.
4. Tematy możemy realizować w większości przypadków w dowolnej kolejności. Ty decydujesz o kolejności. Sprawdzone, działa.
5. Chcesz rozłożyć korepetycje na kilka dni, na różne godziny? Wspólnie ustalamy terminy i godziny.
6. Minimalny czas konsultacji: 1 godzina

Zapraszam do kontaktu oraz skutecznej współpracy.